Projekty

Oferujemy kompleksową usługę związaną z opracowaniem dokumentacji formalno-prawnej,projektowej oraz kosztorysowej przy wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania i urządzeń pomiarowych.

PROJEKTOWANIE

Wykonawstwo

Doświadczony i zgrany zespół elektromonterów wspomagany dobrej jakości sprzętem i miernikami. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia SEP i UDT.

REFERENCJE

Pewność zasilania

Twoje bezpieczeństwo i pewność zasilania jest naszym celem. Oferujemy całodobowy serwis, szybki czas reakcji i wsparcie techniczne.

GWARANCJA

Innowacyjność i ekologia

Nasza firma wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na ekologiczne i energooszczędne rozwiązania, oferuje wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne i małe elektrownie wiatrowe dla firm i osób fizycznych.

ENERGIA ODNAWIALNA

Z nami możesz naprawdę dużo

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem

Prężnie działająca firma z bogatym doświadczeniem i referencjami, założona w 1986 roku. Elektro-Instal Angopol jest firmą projektowo-wykonawczą z branży energetycznej. Podstawą naszej działalności są projekty budowlane infrastruktury technicznej obiektów przemysłowych, linii oraz stacji energetycznych. Wykwalifikowany i doświadczony zespół inżynierów to motor napędowy i duma naszej firmy. Działamy na bezpośrednie zlecenie inwestorów prywatnych oraz zakładów energetycznych. Wykonując przez lata wiece inwestycji, także poza Łodzą, możemy stwierdzić, że posiadamy doświadczenie w prowadzeniu budowy i organizacji pracy.

Dziękując za zainteresowanie współpracą z nami, pozostajemy do dyspozycji oferując swoją wiedzę i doświadczenie.

O nasPoznaj naszą firmę

 

Wystarczająco elastyczni, by poradzić sobie z twoim problemem

Aktualności

Zmiana adresu firmy

Jest nam bardzo miło Państwa poinformować o zmianie adresu siedziby firmy. Od końca marca nasza siedziba znajduje się pod adresem… Więcej

Instalacja 21,78 kWp Łódź ul. Franciszkańska

Nasza firma w listopadzie wykonała Instalację fotowoltaiczną o mocy 21,78 kWp zlokalizowaną na dachu dwuspadowym w orientacji wschód-zachód. Instalacja jest… Więcej

Przegląd instalacji OZE Politechnika Łódzka

Nasza firma wykonała przegląd instalacji OZE na Politechnice Łódzkiej. Przegląd swoim zakresem obejmował między innymi: System fotowoltaiczny stacjonarny: czyszczenie powierzchni… Więcej

Energia odnawialna

Fotowoltaika jest źródłem darmowej energii. Skorzystaj z ekologicznej energii słońca i ciesz się oszczędnościami. My zajmiemy się resztą. Na nasze instalacje dajemy 5 lat gwarancji.